Golfresor - Stena Line – Turlista & måltider

Stena Line - Turlista Karlskrona-Gdynia 2020

Från KarlskronaFrån Gdynia
Stena VisionStena SpiritStena VisionStena Spirit
AvgångAnkomstAvgångAnkomstAvgångAnkomstAvgångAnkomst
Måndag--19.3007.3019.3007.15--
Tisdag09.0019.3021.0007.3021.0007.3009.0019.15
Onsdag09.0019.3021.0007.3021.0007.3009.0019.30
Torsdag09.0019.3021.0009.0021.0009.0009.0019.30
Fredag19.3007.30----19.3007.30
Lördag21.0007.3009.0019.3009.0019.3021.0007.30
Söndag21.0009.1509.0019.3009.0019.3021.0009.00

Stena Line - Förbokade måltider Karlskrona-Gdynia 2020

Stena Vision & Stena Spirit
MåltidPris
Frukostbuffé86:-
Middagsbuffé189:-
Frukost- & middagsbuffé269:-
Vi reserverar oss för eventuella prisändringar och feltryck.