Golfresor - Stena Line – Turlista & måltider

Stena Line - Turlista Karlskrona-Gdynia 2017

Från KarlskronaFrån Gdynia
Stena VisionStena BalticaStena SpiritStena VisionStena BalicaStena Spirit
AvgångAnkomstAvgångAnkomstAvgångAnkomstAvgångAnkomstAvgångAnkomstAvgångAnkomst
Måndag--08.3020.1519.3007.3019.0007.00----
Tisdag09.0019.00--21.0007.3020.3007.00--09.0019.30
Onsdag08.1519.00--21.0007.3020.3007.00--09.0019.30
Torsdag08.1519.30--21.0009.1520.3008.00--09.0019.30
Fredag19.0007.3021.5910.15----08.0020.1519.3007.30
Lördag20.3007.30--09.0019.3009.0019.30--21.0007.45
Söndag21.0009.00--09.0019.3009.0020.0018.0007.0021.0009.00

Stena Line - Förbokade måltider Karlskrona-Gdynia 2017

Stena Vision & Stena Spirit
MåltidPris
Frukostbuffé65:-
Middagsbuffé175:-
Frukost- & middagsbuffé225:-
Vi reserverar oss för eventuella prisändringar och feltryck.